Reklama a benefity

Poľovnictvo Paľa ponúka členom KCHD 5 % zľavu pri nákupe

...........................................................................................................................................................................................................................................................

Ako členovia kynologického klubu máte u nás permanentnú 15% zľavu na kúpu čohokoľvek (okrem akciových produktov) zo stránky www.petpark.sk

• Tovar dodávame do 24 hodín od objednávky cez prepravnú spoločnosť GEIS. Skladom máme asi na 90% všetkých skladových položiek
  • Nepožadujeme minimálne množstvo na objednávku. Pri objednávke do 50eur účtujeme prepravné náklady v hodnote 3,96eur.
  • Prípadne reklamácie výrobkov od značiek Petsafe a SportDOG riešime výmenou kus za kus.

Ako začať u nás nakupovať ?

Je to veľmi jednoduché.

1) Stačí sa zaregistrovať na našej stránke https://www.petpark.sk/customer/account/create/

......a možte začať objednávať

Pri objednávke použite kód :  CLUB06 (kód Vám zníži sumu objednávky o 15% )