Ocenenie osobností kynológie medailami SKJ

06.08.2018 12:54

Klub chovateľov duričov Vám oznamuje, že pri  Medzinárodných výstavách psov v Bratislave v dňoch 26.-28.10.2018 sa uskutočnia oslavy 25. výročia založenia SKJ.

Pri tejto príležitosti budú ocenene významne osobnosti slovenskej kynológie Medailami SKJ. Kritéria pre udeľovanie zlatých, strieborných a bronzových medailí Vám prikladáme v prílohe spolu s tabuľkami pre návrhy na ocenené osobnosti.

Dovoľujeme si Vás preto požiadať, z dôvodu nedostatku informácií o činnosti jednotlivých členov v prípade ak by ste niekto spĺňali tieto požiadavky, aby ste vyplnili priložené tabuľky a bezodkladne ich doručili výboru Klubu chovateľov duričov, buď to poštou alebo mailom na adresu predsedu KCHD: julob2@gmail.com

.

Ďakujem za spoluprácu

S pozdravom

Výbor klubu chovateľov duričov.

tabulky na navrhy Chov.Predvadzatel.xlsx (30045)
tabulky na navrhy SPZ.xlsx (39017)