Skúšky 

PREDBEŽNÉ SKÚŠKY FARBIAROV

Meno , číslo zápisu , pohlavie , plemeno psa Majiteľ : Vodič: Počet bodov: klasifikácia

Evita Hory nad Priehradou     

 
Š.D                      1193
Július Bunda Bibiána Bundová  184 b. I.cena 

Goran z Boboveho dvora

 
Š.D                      1108
Pavol Pôbiš Pavol Pôbiš 144 b.  II.cena

Charllie z Baboveho dvora

 
Š.D                      1198
Rudolf Švec - Babov Rudolf Švec-Babov 98 b. III.cena

Fany Hory nad Priehradou

 
Š.D                   1209    
Jaroslav Kantor Jaroslav Kantor 154 b. II.cena


MEMORIAL ALOJZA RIŠKA
vysledkova listina0001.pdf (758497)

SKÚŠKY DURIČOV 2017
SKÚŠKY DURIČOV 2017.pdf (258834) 

 

FARBIARSKE SKÚŠKY MALÝCH PLEMIEN 2017 (FSMP)

 

Prehľad výsledkov skúšok všetkých plemien poľovných psov

Druh skúšky:SD- Memoriál Jozefa Sedlačka, CACT        Usporiadateľ: KCHD SPZ Bratislava

Konané v PS Mihovec – Hrachovo                                   dňa: 26. – 27. 11. 2016

Rozhodcovia : Ing. Jozef Sedlačko , Peter Rusnák,        Počet prihlásených psov: 12

Radoslav Jánošík, Bc. Milan Sahajda, Pavol Olšavský

Švec – Babov Rudolf

                                                                                               Počet predvedených psov: 12

Meno, číslo zápisu, pohlavie, plemeno psa

Majiteľ

Vodič

Počet bodov

Klasifikácia

Poznámka

 

BRITA Hory nad Priehradou,  SPKP 1125, suka,

Štajerský durič

Lucia Cuperová, Mgr. , Hrachovo, Svetlá 1

Lucia Cuperová Mgr.

Hrachovo, Svetlá 1

 

130

II. c.

 

BÁRA Hory nad Priehradou, SPKP 1126, suka,

Štajerský durič

Pavel Karasek, Cinobaňa , Maša 11

Pavel Karasek, Cinibaňa, Maša 11

138

II. c.

 

MARLEY spod Perhačky, SPKP 1131, pes,

 Štajerský durič

Dominik Tomašov, Hrišovce 103

 

Dominik Tomašov, Hrišovce 103

 

158

II. c.

 

AKIM z Vriesivej,

SPKP 16484. pes,

Slovenský kopov

Michal Fulmek, Ing., Šivetice 88, Licince

Michal Fulmek Ing., Šivetice 88, Licince

160

II. c

 

ESO od Majira,

SPKP 16941, pes, Slovenský kopov

Peter Zlacky, Kobyly 161, Kľušov

Peter Zlacky, Kobyly 161, Kľušov

165

I.  c.

 

AXA Končony,

SPKP 1032/12, suka, Štajerský durič,

Roman Dopirak, Danišovce 53

Roman Dopirak,  Danišovce 53

169

I.  c.

 

ARTA Karluv Šelenburk, SPKP 460, suka,

Štajerský durič

Július Bunda, Turany nad Ondavou 24

Július Bunda, Turany nad Ondavou 24

170

I. c.

 

ALI Anetkin dvor,

SPKP 1176, suka,

Štajerský durič

Slavomír Barnišin, Baškovce 120

Slavomír Barnišin, Baškovce 120

178

I. c.

 

RONA Kamenný most, SPKP 13082, suka, Jazvečík hrubosrstý

Pavel Stanka, Ing., Kamenárska 198, Hliník nad Hronom

Pavel Stanka Ing., Kamenárska 198, Hliník nad Hronom

194

I. c.

CACT

 

 

 

 

 

 

LOLA spod Sobrany

SPKP 16633, suka

Slovenský kopov

Jaroslav Fertaľ

Mertník 129

Jaroslav Fertaľ

Mertník 129

192

I.c.

CACT

IVAR Trňová Hora

SPKP 1004/08, pes,

Štajerský durič

Ján Sedlák

Markuška 38

Ján Sedlák

Markuška 38

192

I.c.

RCACT

GORAN z Babieho dvora

SPKP 1108, pes

Štajerský durič

Pavol Pôbiš

Vydrovo 82/3,

Čierny Balog

Pavol Pôbiš

Vydrovo 82/3

Čierny Balog

209

I.c.

CACT

Titul

Diviačar